Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Uwaga: zapisy do klasy pierwszej

UWAGA RODZICE! Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie informuje, że zapisy dzieci urodzonych w roku 2011 do klasy I na rok szkolny 2018/2019 trwają od 09.03.2018 r. do 30.03.2018 r.

Elektroniczna rekrutacja i składanie podań w sekretariacie szkoły  w terminie od 09.03.2018 r. godz. 9.00 do 30.03.2018 r. godz. 15.00

O PRZYJĘCIU UCZNIA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!

Baner do rekrutacji zamieszczony jest na stronie szkolnej sp3glogow.pl oraz na stronie www.glogow.pl

Zasady rekrutacji zamieszczone są w programie ELEMENTO

Dyrekcja Szkoły

Strona 1 z 11