Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

V Turniej Macmillan

Dnia 10 listopada 2017 roku, w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie, odbył się etap szkolny V Turnieju Macmillan dla Szkół Podstawowych Powiatu Głogowskiego. Do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowali się: w kategorii klas I – III: Wojciech Piotrowiak, klasa III b i  Maja Dudek, klasa III c. W kategorii klas IV – VII do kolejnego etapu przeszli: Aleksandra Sołtys, klasa VII c oraz Bartłomiej Kobus, klasa VII . Konkurs przeprowadziły pani Izabela Bartczak, pani Agnieszka Szpunar, pani Martyna Kęcka i pani Sandra Piotrowska-Zdyb.

 Natomiast dnia15 listopada 2017 roku, w Szkole Podstawowej Nr 14 w Głogowie, we współpracy z Ośrodkiem Doradztwa Metodycznego w Głogowie odbył się V Turniej Macmillan dla Szkół Podstawowych. Wzięło w nim udział 42 uczniów klas I – III i IV – VII z powiatu głogowskiego. Uczennica naszej szkoły, Aleksandra Sołtys, zdobyła I miejsce w kategorii klas IV – VII.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 Agnieszka Szpunar

Strona 1 z 11