Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

VIII Mikołajkowy Turniej Unihokeja

W czwartek 14 grudnia 2017 roku odbył się VIII Mikołajkowy Turniej Unihokeja o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej NR 3 w Głogowie. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. W turnieju wzięli udział uczniowie i uczennice klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych rywalizując ze sobą na poziomie klas.  Wszystkie reprezentacje przybyły na zawody  przygotowane   tworząc zgrane zespoły. Szczególnie wyróżniające zachowanie prezentowali kibice z klas piątych czyniąc prawdziwie mikołajkową atmosferę oraz kulturalny, dynamiczny doping.

W kategorii klas czwartych puchar zdobyli zawodnicy reprezentujący klasę 4B. Na podium stanęli również uczniowie 4F zdobywając drugą lokatę przed klasą  4C, która osiągnęła trzecie miejsce.

Za zajęcie pierwszego miejsca puchar odebrali reprezentanci klasy 5A. Drugie miejsce osiągnęli zawodnicy z klasy 5D, a trzecie uczniowie klasy 5C. Z pośród klas szóstych po to szczególne trofeum sięgnęła drużynowa reprezentacja klasy 6A wygrywając z klasą 6D w walce o puchar.

Klasa 7A triumfowała po zaciętej walce o I miejsce z reprezentacją klasy 7D. Na III miejscu na podium stanęli zawodnicy klasy 7B.

 Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju, a szczególnie kibicom stworzenia niepowtarzalnej sportowej atmosfery.

 

Organizatorki turnieju: Urszula Paprocka i Grażyna Dziadkowiec-Kublik

 

Strona 1 z 11