Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

VIII POWIATOWY TURNIEJ TAŃCA

 Naszą szkołę reprezentowała duża grupa uczniów podzielona na kilka zespołów, które przygotowały się do zawodów pod opieką Pani Iwony Ptaszyńskiej i Pani Elżbiety Lewandowskiej.

 

 grupa: FANKI          kat: FORMACJE I -III      

 

  1. Korczak Malwina           II D
  2. Kruchowska Marcelina  II D
  3. Zgierska Marysia           II B
  4. Bieniek Ania                  II B
  5. Janiszewska Julia           II B
  6. Radomska Antosia         II D
  7. Przybylska Anna            II B
  8. Mateusz Lewandowski  II D

 

Zajęły III miejsce w VIII Powiatowym Turniej Tańca Nowoczesnego Show Dance

                  

 grupa: Babeczki z Trójeczki           kat: MINI FORMACJE I-III       

 

  1. Bańka Natalia           III F
  2. Tłuczek Ola               III C
  3. Gronowicz Laura      III C
  4. Cyrklaff Julia            III E
  5. Jurczak Oliwia          III E
  6. Musiał Angelika        III E
  7. Bajorska Martyna     III C
  8. Wachowicz Oliwia    III C

Wyróżnione dyplomem i statuetką za najmocniejsze wrażenie artystyczne w VIII Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego Show Dance                                            

 

grupa: SUPER GIRLS            kat: FORMACJE  IV – VI               

 

kl  IV B

  1. Dawgul Natasza
  2. Długosz Dominika
  3. Jóźwiak Paulina
  4. Kuziora Ola
  5. Koryga Milena
  6. Nyczko Luiza
  7. Orłowska Weronika
  8. Pastucha Marika
  9. Pawłowska Nikola
  10. Sobolewska Zuzia
  11. Stawnicza Julia
  12. Tarnowska Maja

Wyróżnione za najciekawszą choreografię w VIII Powiatowym Turniej Tańca Nowoczesnego Show Dance

 

   TANECZNE TRIO    kat: MINI FORMACJE I-III      

  1. Maya Małachowska III c
  2. Ada Szczurowska
  3. Jakubczyk Zuzia

Uznane za najbardziej dynamiczny zespół w VIII Powiatowym Turniej Tańca Nowoczesnego Show Dance

Strona 1 z 11