Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

W drodze po Nagrodę Nobla

Po takim właśnie hasłem, 19 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Głogowie, odbyło się uroczyste Podsumowanie Osiągnięć Uczniów klas IV – VII. Na uroczystość przybyli  zaproszeni goście, w tym  Prezydent Miasta Głogowa, Pan Rafael Rokaszewicz oraz nauczyciele i  rodzice wyróżnionych uczniów.

 

Główną częścią uroczystości było wręczenie medali  przez Prezydenta Miasta uczniom, których  Kapituła Szkolnego Nobla uhonorowała najwyższym wyróżnieniem, jakie może otrzymać uczeń -  tytułem „Szkolnego Nobla”, doceniając ich osiągnięcia w dziedzinie naukowej, społecznej lub za postawę fair – play.

 

Ponadto uczniowie  zostali wyróżnieni za sukcesy osiągnięte w nauce i sporcie w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, odbywających się przez cały rok szkolny.

 

Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych, które zawiodą ich być może za kilkanaście lat do Sztokholmu po Nagrodę Nobla.

 

Anna Rutkiewicz-Grzelecka

 

Relacja filmowa GIM TV  :

 

 

 

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11