Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

W ZAGINIONYM MIEŚCIE

19 maja 2017r. uczniowie klas: 5b, 5d oraz 6a i 6b wybrali się na wycieczkę do Rosenau w Pokrzywnej. Wyjazd okazał się wspaniałym przeżyciem. Każdy podczas jego trwania mógł zadecydować o tym , jak spędzi czas. Atrakcjom na miejscu nie było końca.

Przy wejściu przywitał nas potwór wodny. Uczniowie, którzy zdecydowali się na przejście Parku Linowego, najpierw pod okiem specjalistów odbyli szkolenie na niższym poziomie wysokościowym. Gdy pomyślnie zdali egzamin, mogli pokonać tor przeszkód na wyższym poziomie.

Oprócz Parku Linowego dzieci odwiedziły Park Żywiołów. Obejrzały także film w technice 7D, bawiły się w dmuchanym zamku, jeździły karuzelami,  a wszystko odbywało się pod czujnym okiem opiekunów. Poza tym uczniowie zwiedzili Starą Sztolnię i zjeżdżali po torze na dmuchanych oponach. Piękne widoki pośród gęstej zieleni pozwalały na odpoczynek na świeżym powietrzu.

Na koniec odbył się grill, a przy pożegnaniu z Rosenau uczniowie kupili pamiątki dla siebie i swoich bliskich.To była niezapomniana wycieczka!

Strona 1 z 11