Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WAKACJE Z MUSZKIETERAMI

Wakacje z Muszkieterami; to nowa akcja zastępująca realizowany cyklicznie;Konwój Muszkieterów;. Fundacja pragnie w ten sposób wzmacniać wśród dzieci poczucie własnej wartości oraz pielęgnować wartości pozwalające osiągać wyznaczone cele. W tym roku kilkoro dzieci zgłoszonych przez szkołę do akcji „Wakacje z Muszkieterami” pojedzie na wypoczynek do Jastrzębiej Góry. W organizacji akcji uczestniczą: Fundacja Muszkieterów, właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché. Ambasadorem akcji została polska florecistka Sylwia Gruchała.

Strona 1 z 11