Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Walentynkowy Turniej Bocci

Dnia 13 lutego odbył się Międzyszkolny Walentynkowy Turniej Bocci. W zabawie reprezentowali nas uczniowie klasy 7c: Paweł Rozbejko, Jakub Sławiński, Dawid Jabłoński,  Marcin Polak oraz Szymon Mrozowski.  Zawody corocznie organizuje Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie i Technikum nr 6 czyli szkoła „Przyrodnicza”, a inicjatorką zawodów i koordynatorką jest pani Edyta Szymankiewicz. Oczywiście w całej zabawie najbardziej liczyła się radość z gry i spotkania integrujące, a zwycięstwa, porażki i medale z racji udziału w zawodach.Uczniowie z Gim TV również brali udział w tej imprezie przygotowując dla Was relacje filmowa, którą już w najbliższym czasie można będzie zobaczyć w zakładce GIM TV.

Krzysztof Ciastoń

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11