Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WARSZTATY ARTYSTYCZNE YOUNG AMERICANS 2

Młodzi Amerykanie”   to instytucja edukacyjna założona w 1962 r.
w Stanach Zjednoczonych. Projekt –  MUSIC OUTREACH TOURS   działa od 1992 roku. Jest to program obejmujący serię trzydniowych warsztatów ogólnokształcących.

Celem warsztatów jest pobudzenie wiary we własną kreatywność oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole.  Muzyczno – taneczne warsztaty świetnie motywują do nauki języka angielskiego !

UWAGA !!!

 Podstawowa pomyłka to przekonanie, że aby się dobrze bawić podczas warsztatów trzeba mieć talent wokalny czy taneczny – ABSOLUTNIE  NIE  – jeśli umie się tańczyć i śpiewać , to na pewno będzie to tylko rozwinięcie posiadanej już umiejętności.

Jednak warsztaty to przede wszystkim lekcja asertywności, radości

 i umiejętności pracy w grupie – BEZCENNE !

 Już 3 października 2016 r. będziemy gościć grupę 41 niezwykłych, młodych ludzi z grupy Young Americans. Ich warsztaty nie pozostawią nikogo obojętnymi. Nawet najwięksi sceptycy przyznają, że to czego doświadcza się podczas 3 dniowych warsztatowych  jest nie do opisania słowami !

 Warsztaty odbędą się w dniach 3 – 5 października 2016r 
w I LO w Głogowie   oraz Gimnazjum nr 2 w Głogowie.

 Zapisy w sekretariacie  I LO, ul. Jedności Robotniczej 10, Głogów.

Koszt udziału 200 zł, wpłaty do ostatniej chwili….

ya2

 

Strona 1 z 11