Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Warsztaty: Cztery pory roku

Dnia 12.10.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Głogowie  odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Cztery pory roku” zorganizowane w ramach XX  Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W zajęciach wzięły udział uczennice naszej szkoły: Maja Nowicka i Natalia  Szablic z kl. 3f. Dziewczynki wykonały piękną pracę plastyczną przedstawiającą porę roku „Jesień”. Celem warsztatów było rozwijanie sprawności manualnej oraz rozbudzanie wyobraźni, uczenie się działania w grupie i wzajemnej współpracy. Maja i Natalia  zostały nagrodzone dyplomami.

Małgorzata Soś

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11