Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Warsztaty o tolerancji

Dnia 22 listopada w IX Tygodniu Tolerancji przedstawiciele klas VII, II i III gimnazjum  i SU wzięli udział w warsztatach przygotowanych przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Anetę Lenort na temat szeroko rozumianej tolerancji. Celem warsztatów było podniesienie kompetencji dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania nietolerancji w grupach młodzieżowych oraz zwiększenie wiedzy na temat praw człowieka. Uczniowie wypracowali wspólnie plakat o tolerancji.

 Aneta Lenort

fot. Aleksandra Szymankiewicz kl. 3GB

Galeria zdjęć:  

 

Strona 1 z 11