Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

5 KWIETNIA – SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

Przypominamy, że we wtorek, 5 kwietnia 2016 roku uczniowie klas szóstych przystępują do obowiązkowego sprawdzianu organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Tego dnia NIE ODBYWAJĄ się zajęcia dydaktyczne w klasach 1 – 5. Dla uczniów wymagających opieki, szkoła organizuje zajęcia w świetlicy szkolnej.
Obiady w stołówce szkolnej będą wydawane w godzinach 12.00 – 14.00.

 

Strona 1 z 11