Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wieczór autorski Łukasza Grassa

Wieczór z Łukaszem Grassem autorem książki „Najlepszy” – to była niebywała okazja do poznania historii Jerzego Górskiego, którego życie zainspirowało Łukasza Grassa . A co dokładnie było inspiracja dla autora  można było usłyszeć 14 listopada  Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

 

Nasza ekipa filmowa GIM TV również tam była i my już wszystko wiemy. Musimy się pochwalić, że udało nam się przeprowadzić wywiad – specjalnie dla GIM TV – z autorem książki.

Co poradził młodym filmowcom znany dziennikarz – tą tajemnicę zdradzimy w naszej filmowej relacji. Zapraszamy do zakładki GIM TV. A poniżej kilka zdjęć z pracy sekcji filmowej podczas wieczoru autorskiego z Łukaszem Grassem.

Alicja Skoczylas

fot. Aleksandra Szymankiewicz i Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11