Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WIELKI SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Dnia 21 kwietnia 2017r. nasza szkoła była organizatorem IV Powiatowego Konkursu Frazeologicznego. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Uczniowie rozwiązali test przygotowany za pomocą systemu iVote oraz rozwiązali zadania pisemne dotyczące frazeologii. Było też nieco zabawy podczas konkursowej rywalizacji o nazwie „Kalambury”.

Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie:

Aleksandra Wrona

Paweł Antał

Miłosz Hawro

zajęła pierwsze miejsce w konkursie. Uczniowie klasy 6d wykazali się wspaniałą wiedzą o znaczeniu i pochodzeniu związków frazeologicznych oraz zasłużyli na miano mistrzów powiatu głogowskiegoGratulujemy!   

Strona 1 z 11