Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wizyta przedszkolaków w klasie I A

Już po raz trzeci gościliśmy w tym półroczu naszych młodszych kolegów z zaprzyjaźnionych przedszkoli – Państwowego Przedszkola nr 13 i nr 21. Z chęcią zaprezentowaliśmy naszym gościom umiejętności i wiedzę zdobytą w murach naszej szkoły. 6-latki również aktywnie uczestniczyły w tych zajęciach. Widać, że są już gotowi, żeby od września włączyć się do naszej szkolnej wspólnoty. Chcieliśmy, żeby nasi koledzy poczuli się jak prawdziwi uczniowie, dlatego udostępniliśmy im nasze ławki i wspólnie wykonywaliśmy zadania przygotowane przez naszą panią – Ludmiłę Bukowską.

                                                                                                                                                                                   Ludmiła Bukowska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11