Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Wizyta uczniów z IGS Bramsche cz.2

Wizyta gości z Niemiec w naszej szkole to nie tylko projekt historyczny, nie tylko nauka – to przede wszystkim wspaniałe spotkanie i zabawa. Dowodem na to mogą być warsztaty malarskie – „Nasze impresje”. Obrazy stworzyliśmy „lejąc” farbę na płótna – tak powstały rewelacyjne formy i kształty, a każdy z nich inny  – tak jak nasze wrażenia ze spotkania. Warsztat poprowadziła pani Beata Hebda, która przygotowała również teoretyczny wstęp to tej techniki malarskiej. Wszyscy wyszli zachwyceni po tych zajęciach! Uzupełnieniem tego dnia były zajęcia sportowe pod opieką pana Jarosława Blidy.

 

W kolejnym dniu wizyty przyszedł również czas na zwiedzanie Głogowa – zobaczyliśmy miasto od podziemi po wieżę ratuszową, na którą wdrapać się graniczyło już z cudem po długich spacerach po Głogowie. Ale opłacało się  – widok zachwycił gości!

 

Ostatni wieczór spędziliśmy w pensjonacie „Pod Kasztanami” na wieczorku pożegnalnym – pełnym wspólnych zabaw, gier, prezentów i wzruszeń. Hitem spotkania podsumowującego była wspólna nauka gry na kubkach oraz tańce! Zabawa nie mogła się skończyć – jak widać integracja zakończyła się powodzeniem.

 

Dopełnieniem pobytu były wspólne obiady w naszej szkolnej stołówce. Panie kucharki pokazały kucharski kunszt i przygotowały dania typowo polskie – dziękujemy serdecznie za współpracę.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w pomoc w organizację przewozu uczniów po mieście. Dziękujemy również naszej dyrekcji szkoły za wsparcie każdego dnia a także wszystkim pracownikom z obsługi szkoły i stołówki, za pomoc i uśmiech w tych pracowitych dla nas dniach. Chcielibyśmy również podziękować Prezydentowi Miasta za miłe spotkanie oraz pamiątki dla gości, a także dla nas, również za  bezpłatne udostępnienie wszystkich obiektów miasta w godzinach popołudniowych oraz umożliwienie zwiedzania pod opieką profesjonalistów.

 

Mamy nadzieję, że nasi goście wyjechali z pozytywnymi wrażeniami i nasze kontakty przetrwają na dłużej, a współpraca będzie się rozwijać. Już dzisiaj mamy w planach majową rewizytę w Bramsche.

 

Czas więc zabrać się za przygotowania i naukę języka!

 

Zapraszamy na obszerną relację fotograficzną i już niebawem filmową (w zakładce GIM TV).

 Tutaj natomiast można przeczytać i obejrzeć relację z pobytu naszych gości na ich szkolnej stronie IGS Bramsche:

 

Opiekunowie projektu:

Alicja Skoczylas, Beata Hebda i Jarosław Blida

 

Galeria zdjęć cz. 2 :  

Strona 1 z 11