Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WIZYTA W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT

,, Członkowie Koła Przyrodniczego złożyli wizytę w Schronisku dla zwierząt ,, Amicus”w Głogowie. Mieliśmy okazję obejrzeć zwierzęta , które tam przebywają. Pani kierownik Schroniska oprowadziła nas po zadbanym obiekcie i opowiedziała o przygodach , jakie spotkały podopiecznych ośrodka. Poznaliśmy historię i losy tych zwierząt.Wszystkie koty i psy wzruszyły nasze serca. Te zwierzęta potrzebują naszej opieki i miłości.

Strona 1 z 11