Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wizyta w teatrze

„ Cześć. Jestem Adaś. Adaś Niezgódka. Mam 10 lat. I generalnie nic mi się nie udaje …” -  tak zaczyna się spektakl  „Akademia Pana Kleksa”, w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze,  w którym w dniu 17.10.2017 r. uczestniczyły  klasy 4b i 4d . To muzyczna, kolorowa i zarazem teatralna podróż do świata, gdzie dziecko to nie tylko dziecko, ale także partner do rozmowy – ze światem, kompleksami, strachami, ale także ogromnymi zaletami. Do świata , gdzie dobro, to szacunek do innych, do ich słabości, tajemnic , ale i odmienności. Do świata,  w którym najbardziej wykluczeni staja się najbardziej potrzebni. I do świata , w którym granice wyobraźni nie istnieją. ( J.J.P)

  Grażyna Dziadkowiec-Kublik

 

 Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11