Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wspaniałe siatkarskie zwycięstwo szóstoklasistek

3 kwietnia 2019r. drużyna naszych siatkarek z klas szóstych rozegrała kolejny etap rozgrywek w ramach kalendarza imprez Szkolnego Związku Sportowego. Finał Strefy legnickiej w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Czwórki” nasza reprezentacja zakończyła na pierwszym miejscu. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: SP 1 Złotoryja, SP 9 Legnica, SP 8 Lubin, SP Grębocice i SP 3 Głogów.  Dzięki wygranej nasze uczennice awansowały do finału dolnośląskiego, powtarzając sukces z poprzedniego roku.

Rozpoczęcie zawodów uświetnił występ zespołu tanecznego „Super Power” pod kierownictwem Pani Iwony Ptaszyńskiej. Sędziami byli Pani Barbara Mastej – Zaorska i Pan Damian Przybecki oraz dziewczęta z klas siódmych i młodsze koleżanki z klas piątych.

Skład zespołu: Karolina Pawłowska – kapitan zespołu, Weronika Esner, Dominika Długosz, Sonia Wrzesińska, Natalia Pokusińska, Nikola Halarewicz,  Oliwia Kruczek, Zosia Jaszkiewicz, Zuzanna Blida.

Trenerem reprezentacji jest Pani Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:  


Strona 1 z 11