Wspaniałe siatkarskie zwycięstwo szóstoklasistek

3 kwietnia 2019r. drużyna naszych siatkarek z klas szóstych rozegrała kolejny etap rozgrywek w ramach kalendarza imprez Szkolnego Związku Sportowego. Finał Strefy legnickiej w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Czwórki” nasza reprezentacja zakończyła na pierwszym miejscu. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: SP 1 Złotoryja, SP 9 Legnica, SP 8 Lubin, SP Grębocice i SP 3 Głogów.  Dzięki wygranej nasze uczennice awansowały do finału dolnośląskiego, powtarzając sukces z poprzedniego roku.

Rozpoczęcie zawodów uświetnił występ zespołu tanecznego „Super Power” pod kierownictwem Pani Iwony Ptaszyńskiej. Sędziami byli Pani Barbara Mastej – Zaorska i Pan Damian Przybecki oraz dziewczęta z klas siódmych i młodsze koleżanki z klas piątych.

Skład zespołu: Karolina Pawłowska – kapitan zespołu, Weronika Esner, Dominika Długosz, Sonia Wrzesińska, Natalia Pokusińska, Nikola Halarewicz,  Oliwia Kruczek, Zosia Jaszkiewicz, Zuzanna Blida.

Trenerem reprezentacji jest Pani Beata Bielska