Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wspaniałe wyniki w konkursie Verstehen

Ogólnopolski konkurs „Verstehen” to jeden z bardziej nietypowych konkursów znajomości języka niemieckiego, w którym uczniowie sprawdzają swoją umiejętność rozumienia i reagowania ze słuchu. Test jest bardzo trudny, ponieważ uczniowie wyłącznie słuchają zadań  nie widząc transkrypcji tekstu. Miło nam poinformować, że w tegorocznej II edycji konkursu „Verstehen” nasi uczniowie uplasowali sie na wysokich miejscach w ogólnopolskim rankingu.

Oto najlepsze wyniki:

W kategorii klas drugich gimnazjum:

Damian Olejnik kl. 2D – 1 miejsce w województwie i 13 miejsce w kraju

Laura Hara kl. 2D – 3 miejsce w województwie

Hubert Józefowski kl. 2A – 4 miejsce w województwie

 

W kategorii klas trzecich gimnazjum:

Zuzanna Białas kl. 3 A – 2 miejsce w województwie

Mateusz Dąsal kl. 3A -5 miejsce w województwie

 Justyna Szatkowska kl. 3A -6 miejsce w województwie

 Pielech Amelia kl. 3A – 9 miejsce w województwie

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach językowych.

Alicja Skoczylas

Strona 1 z 11