Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WSPOMNIENIA Z USTKI

Nasz pobyt na Zielonej Szkole trwał 10 dni. Było to 10 dni przepełnionych piękną pogodą, spacerami, ciekawymi wycieczkami, wspólnym spędzaniem wolnego czasu i dobrą zabawą. Wraz z przemiłą panią przewodnik zwiedziliśmy Ustkę i poznaliśmy wiele ciekawych legend i opowiastek historycznych. Byliśmy na wycieczce w Słowińskim Parku Narodowym, zwiedziliśmy Wydmę Orzechowską i przeszliśmy aż 10 kilometrów przez wydmę, która wzniesiona jest ponad malowniczy teren w pobliżu morza. Momentami było ciężko, ale było warto! Przyglądaliśmy się z bliska życiu zwierząt w ZOO Safari w Dolinie Charlotty i podziwialiśmy pokaz karmienia fok w Fokarium.  Oprócz codziennych spacerów nad morze, wzięliśmy udział w wielu interesujących warsztatach. Poznaliśmy na przykład historię powstawania bursztynu i jego właściwości, przeprowadzaliśmy doświadczenia, a następnie wybraliśmy się na spacer nad morze w celu poszukiwania bursztynów. Zapoznaliśmy się z kulturą kaszubską, tańcem, instrumentami i językiem, jakim posługiwali się Kaszubi. Każdego dnia, po skończonych lekcjach mieliśmy czas dla siebie. Spędzaliśmy go na świeżym powietrzu grając w piłkę, bawiąc się na placu zabaw i rozgrywając mistrzostwa gry w tenisie stołowym. Oprócz tego bawiliśmy się przy ognisku i na dyskotekach. W przedostatni dzień pobytu zaproszono nas na uroczystą kolację w restauracji Laguna – było pysznie! Każdy był zadowolony z pobytu w Ustce i wrócił ze wspaniałymi wspomnieniami. Zdjęcia z pobytu w galerii.

 

 

Strona 1 z 11