WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI WE WSCHOWIE

Dnia 15 listopada 2016r. uczniowie klas 4a i 5d wybrali się z Wychowawcami na wycieczkę do Wschowy. Podczas spaceru po mieście pani Przewodnik opowiedziała nam o jego historii, a w Muzeum Ziemi Wschowskiej dowiedzieliśmy wielu niezwykle interesujących wiadomości o tej miejscowości w dawnych wiekach. Potem dotarliśmy do głównego celu naszego wyjazdu- odwiedziliśmy bibliotekę. To wspaniałe miejsce, zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a mieszczące się w zabytkowym budynku. Pani w ciekawy sposób opowiadała o bibliotece dawniej, zachęcała do czytania nowości wydawniczych dla dzieci. Na zakończenie spotkania mogliśmy połączyć obcowanie z książkami i grę na multimedialnych nowinkach. Wycieczka do Wschowy realizowała założenia projektu czytelniczego pt. Książki drogowskazem naszych myśli i uczuć”.
Zdjęcia z wycieczki w fotogalerii.