Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI WE WSCHOWIE

Dnia 15 listopada 2016r. uczniowie klas 4a i 5d wybrali się z Wychowawcami na wycieczkę do Wschowy. Podczas spaceru po mieście pani Przewodnik opowiedziała nam o jego historii, a w Muzeum Ziemi Wschowskiej dowiedzieliśmy wielu niezwykle interesujących wiadomości o tej miejscowości w dawnych wiekach. Potem dotarliśmy do głównego celu naszego wyjazdu- odwiedziliśmy bibliotekę. To wspaniałe miejsce, zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a mieszczące się w zabytkowym budynku. Pani w ciekawy sposób opowiadała o bibliotece dawniej, zachęcała do czytania nowości wydawniczych dla dzieci. Na zakończenie spotkania mogliśmy połączyć obcowanie z książkami i grę na multimedialnych nowinkach. Wycieczka do Wschowy realizowała założenia projektu czytelniczego pt. Książki drogowskazem naszych myśli i uczuć”.
Zdjęcia z wycieczki w fotogalerii.

Strona 1 z 11