Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WYCIECZKA DO FABRYKI CZEKOLADY

Tuż przed mikołajkami 2016 i przed świętami Bożego Narodzenia my, uczniowie klas 4c i 5d oraz 5c wybraliśmy się wraz z opiekunami na wycieczkę do Niemiec. Celem wyjazdu była wizyta w Manufakturze Czekolady w Hornow. Podczas warsztatów w Fabryce Czekolady przygotowaliśmy świąteczne czekoladki, które potem estetycznie opakowaliśmy. Następnie mogliśmy dokonać zakupów w sklepie pełnym czekoladowych niezwykłości. Trzeba było dodawać wartości cen w obcej walucie. Potem wybraliśmy się do Cottbus. Tam w Planetarium obejrzeliśmy ciekawy film o powstaniu kosmosu i zmianach we wszechświecie. Podsumowaniem wycieczki były odwiedziny na bożonarodzeniowym jarmarku i kosztowanie świątecznych słodkości. Wyjazd okazał się nie tylko przepyszną przygodą ,ale również wartościową wyprawą, która ubogaciła nasze doświadczenia. Dowiedzieliśmy się, jak powstaje czekolada, co dzieje się w przestworzach kosmosu oraz poznaliśmy zwyczaje niemieckiej kultury. Zdjęcia z wyjazdu w galerii szkoły.

Strona 1 z 11