WYCIECZKA DO WROCŁAWSKIEGO TEATRU

Klasy IV D i IV B 26  września uczestniczyły w wycieczce do Wrocławskiego Teatru Pantonimy,  celem wyjazdu był  spektakl „Mikrokosmos”. Na nieco ponad godzinę małych i dużych widzów pochłonął niezwykle bogaty, rządzący się własnymi prawami świat przyrody. Wciągnął do tego stopnia, że oczu i uszu nie można było oderwać. Nie co dzień spotyka się bowiem żuki, komary, mrówki i żaby wirujące w tańcu, uchylające przy tym rąbka tajemnicy skrytej w zaroślach. Po spektaklu uczniowie dostali wejściówkę za kulisy, gdzie  dyrektor Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego pan Zbigniew Szymczyk osobiście prezentował miejsca, do których normalnie dostęp mają tylko nieliczni. Dzięki temu  mieliśmy okazję zobaczyć jak powstają  i przebiegają prace nad przedstawieniami.

opis: Andrzej Stempel