Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WIZYTA W RADIU PLUS GŁOGÓW

 

Dnia 2 grudnia 2016 roku, uczniowie naszej szkoły – członkowie Koła Dziennikarskiego, pod opieką nauczyciela języka polskiego pana Jakub Rawskiego, odwiedzili Radio Plus Głogów.Życzliwie przyjęci przez pracowników stacji – panią Magdalenę Skibę i panią Magdalenę Marszałek zapoznali się z funkcjonowaniem rozgłośni oraz codzienną pracą dziennikarza radiowego. Redaktorki odpowiadały na pytania młodych dziennikarzy oraz przedstawiały tajniki swojej pracy. W pozytywnej atmosferze uczniowie spędzili czas „łącząc przyjemne z pożytecznym”. 

 

 

 

 

Strona 1 z 11