WYCIECZKA KOŁA DZIENNIKARSKO-FILMOWEGO DO RADIA PLUS

Dnia 13 marca 2015 roku, uczniowie naszej szkoły – członkowie Koła Dziennikarsko-Filmowego, pod opieką nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej pani Karoliny Marciniak oraz nauczyciela języka polskiego Jakub Rawskiego, odwiedzili Radio Plus Głogów. Życzliwie przyjęci przez pracowników stacji – Magdalenę Skibę, Magdalenę Marszałek oraz Piotra Gajka zapoznali się z funkcjonowaniem radia oraz codzienną pracą dziennikarza-radiowca. Wycieczka przyniosła uczniom wiele wrażeń – w profesjonalnym studio każdy nagrał swoją wypowiedź, która została wyemitowana w godzinach popołudniowych na antenie stacji, redaktorki odpowiadały na pytania młodych dziennikarzy. W pozytywnej atmosferze uczniowie spędzili czas „łącząc przyjemne z pożytecznym”.