Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WYCIECZKA KOŁA DZIENNIKARSKO-FILMOWEGO DO RADIA PLUS

Dnia 13 marca 2015 roku, uczniowie naszej szkoły – członkowie Koła Dziennikarsko-Filmowego, pod opieką nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej pani Karoliny Marciniak oraz nauczyciela języka polskiego Jakub Rawskiego, odwiedzili Radio Plus Głogów. Życzliwie przyjęci przez pracowników stacji – Magdalenę Skibę, Magdalenę Marszałek oraz Piotra Gajka zapoznali się z funkcjonowaniem radia oraz codzienną pracą dziennikarza-radiowca. Wycieczka przyniosła uczniom wiele wrażeń – w profesjonalnym studio każdy nagrał swoją wypowiedź, która została wyemitowana w godzinach popołudniowych na antenie stacji, redaktorki odpowiadały na pytania młodych dziennikarzy. W pozytywnej atmosferze uczniowie spędzili czas „łącząc przyjemne z pożytecznym”.

Strona 1 z 11