Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WYCIECZKA KOŁA DZIENNIKARSKO-FILMOWEGO

        Dnia 28. listopada członkowie Koła Dziennikarsko-Filmowego, pod opieką pana Jakuba Rawskiego – nauczyciela języka polskiego oraz pani Małgorzaty Korzeniewskiej – nauczycielki matematyki, udali się na wycieczkę do Zielonej Góry. Za środek transportu wybrali pociąg, co stanowiło nie lada atrakcję w czasach, w których podróżujemy głownie samochodami. Celem była premierowa projekcja bajki science-fiction „Wielka szóstka” w kinie Ciemna City. Wszystkim uczestnikom wycieczki film bardzo przypadł do gustu. Po zakończonym seansie, członkowie Koła pod opieka nauczycieli udali się na kolację do restauracji McDonald’s, a następnie wrócili do Głogowa, również pociągiem

7650070.3

Strona 1 z 11