Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wyniki etapu szkolnego Konkursu „Samouczek”

Do etapu powiatowego konkursu „Samouczek” z naszej szkoły zakwalifikowali się:

1. ZUZANNA WACHOWIAK, KLASA 5C

2. WIKTOR OLEJNICZAK, KLASA 6A

3. ZUZANNA SOBOLEWSKA, KLASA 5B

Konkurs powiatowy odbędzie się w czwartek 9 listopada w SP12 w Głogowie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Małgorzata Korzeniewska

 

Strona 1 z 11