Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wyniki II Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego

Znamy już wyniki Konkursu z Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Głogowie oraz  wydawnictwo PEARSON. Konkurs odbył się 9 marca 2018 r. w ramach Głogowskich Dni Nauki i Sztuki. Zadaniem uczestników, ocenianych w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i gimnazja  – było udzielenie poprawnych odpowiedzi na 45 pytań zwartych w teście gramatyczno-leksykalnym. Miło nam poinformować, że w kategorii szkół zwyciężyli uczniowie klas  Gimnazjum nr 2 przy SP3 w Głogowie.

Kategoria: szkoły gimnazjalne oraz podstawowe  – 65 uczestników

 

GIMNAZJA

 

1 grupa
1 miejsce Laura Hara kl. 2D

3 miejsce Damian Olejnik  kl.2D

4 miejsce Aleksandra Szymankiewicz kl.3B

2 grupa

1 miejsce Zuzanna Białas  kl. 3A

2 miejsce Justyna Szatkowska kl. 3A

3 miejsce Mateusz Dąsal kl. 3A

4 miejsce Amelia Pielech kl.3A

 

3 grupa

2 miejsce Aleksandra Masny kl.2D

3 miejsce Jakub Rząsa kl.2E

4 miejsce Igor Kulesza kl.2A

5 miejsce Marianna Błaszczyk kl.2D

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

4 miejsce ex aequo Martyna Gerot kl.7C  , Adrian Najdek kl.7B , Julia Marczyk kl. 7B

5 miejsce Aleksandra Wrona kl.7D

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć: zdjęcia opublikowane za zgodą PWSZ Głogów


 

Strona 1 z 11