Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wyniki konkursów językowych.

Nauczyciele języka angielskiego młodszych klas we wsparciu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej bardzo dbają o to, by zachęcać do rozwijania umiejętności językowych oraz poszerzania zasobów wiedzy swoich uczniów. Dlatego również podczas zdalnej nauki zorganizowano konkursy dla dzieci  
w klasach 1-2 pt. „MY FIRST ENGLISH PICTURE DICTIONARY” oraz „MY FIRST ENGLISH LAPBOOK”.   
Prace konkursowe dzieci oceniano m.in. pod względem poprawności językowej, czy walorów estetycznych,

co pozwoliło na klasyfikację uczniów na następujących miejscach:

KLASY 1 „MY FIRST ENGLISH PICTURE DICTIONARY”:

MIEJSCE 1: WIKTORIA PŁACZEK KL.1B

MIEJSCE 2: IGA SZNAJDER KL. 1B

MIEJSCE 3: PATRYCJA FLORCZAK KL. 1D

WYRÓŻNIENIA:

MAŁGORZATA BURZ KL. 1A

WIKTORIA SOLIŃSKA KL. 1B

DOMINIKA TRZANICE KLASA 1C

KLASY 2 „MY FIRST ENGLISH LAPBOOK” 

MIEJSCE 1: STANISŁAW RYBARCZYK KL. 2E 

 

Wszystkim laureatom gratulujemy.  

Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone podczas rozdawania świadectw.

Link do prac:

https://drive.google.com/drive/folders/1q0qI76NrBSF06UTynzjYiN4ZaqbXilDB?usp=sharing

         Organizatorzy: 

        Agnieszka Szpunar (nauczyciel języka angielskiego) 

        Sandra Piotrowska – Zdyb (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej) 

Strona 1 z 11