Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Występy w ramach Tygodnia Tolerancji

W ramach trwającego w naszej szkole Tygodnia Tolerancji Samorząd Uczniowski zorganizował 28 listopada dla swoich koleżanek i kolegów program artystyczny przeplatany skeczami w wykonaniu dziewczyn z klasy III c – Anny Binert, Natalii Dutkiewicz, Joanny Dziadosz, Natalii Fabiś, Katarzyny Gondek, Jagody Kazubskiej, Nataszy Markiewicz, Amelii Rudzkiej oraz Wiktorii Wrzesińskiej. W czasie występu mogliśmy usłyszeć utwory na wiolonczelę – Iga Bączkowska, skrzypce – Paulina Wachal i trąbkę – Kacper Rubiś. Nie zabrakło także muzyki rozrywkowej w wykonaniu Martyny Juszczyk i Mai Cieślak. Widzowie przyjęli ten wychowawczy program artystyczny z dużym zainteresowaniem i nagrodzili go rzęsistymi brawami.

 Aneta Lenort, Piotr Lenort

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11