Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

WZOROWA ŁAZIENKA

„Czystość zaczyna się w łazience, wspólnie możemy więcej!”

  Drodzy Uczniowie,

Nasza szkoła bierze udziału w programie „Wzorowa łazienka”. Jest to akcja społeczno – edukacyjna organizowana przez markę Domestos, której celem jest poprawa warunków sanitarnych szkolnych toalet oraz edukacja najmłodszych w tematyce higieny.  

 W związku z  tą akcją ogłoszono konkurs dla uczniów szkół podstawowych, w którym także my jako szkoła bierzemy udział.  Każde dziecko może zgłosić do galerii szkoły swój pomysł na projekt łazienki, lustra, drzwi, które chciałoby zobaczyć w wymarzonej łazience w swojej szkole. Formą pracy może  być rysunek, zdjęcie, opis tekstowy łazienki. Liczymy na waszą kreatywność i pomysłowość. Prace można oddawać do p. Anny Adamowicz (wychowawca kl. 1c) lub do wychowawcy klasy najpóźniej do 25.11.2015r.

            Wasze prace  zostaną umieszczone na stronie internetowej www.wzorowalazienka.pl  
w profilu Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie.  Każdy może oddać głos, zwiększając szansę na wygraną.

NAGRODĄ GŁÓWNĄ JEST REMONT ŁAZIENEK SZKOLNYCH O WARTOŚCI 30 000 ZŁ

Remont zostanie przeprowadzony w szkole, która zbierze największą liczbę głosów. Po upływie terminu konkursu projektant wnętrz, inspirując się pracami dzieci, stworzy projekty przyjaznych łazienek szkolnych. Ogłoszenie wyników odbędzie się 06.12.2015r.

Liczymy na waszą aktywność zarówno plastyczną jak i elektroniczną!

Każdy głos ma znaczenie!

ŁAZIENKA

Strona 1 z 11