Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Wzrastamy w poszanowaniu praw

 1 i 2 marca uczniowie  klas 6 i 7 uczestniczyli w spotkaniu z młodszym aspirantem Łukaszem Szuwikowskim – policjantem Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Wiodącym tematem była odpowiedzialność nieletnich oraz zasady zachowania się obowiązujące w  szkole i poza nią. Pan Szuwikowski poruszył także temat tzw. cyberprzemocy i skutków, jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu oraz zażywanie substancji chemicznych, takich jak alkohol, narkotyki  (w tym dopalacze), papierosy (również e-papierosy). Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się, jakie mają prawa i obowiązki, kto i kiedy ponosi odpowiedzialność prawną oraz jakie postawy powinna przyjmować młodzież, gdy jest namawiana do czynu zabronionego.

Mamy nadzieję, że uzyskana wiedza pozytywnie wpłynie na  zachowanie uczniów w szkole i poza nią. 

Zajęcia z policjantem są jednym z wielu działań realizowanych w ramach programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły.

 

Anna Kowalska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11