Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

X Olimpiada Wolontariatu

15 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie odbyła się X Głogowska Olimpiada Wolontariatu pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa. Corocznie, od dziesięciu już lat wolontariusze z naszego miasta spotykają się w różnych głogowskich placówkach promujących ideę wolontariatu wśród mieszkańców naszego miasta przy szczególnym uwzględnieniu udziału młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

W tegorocznej imprezie udział wzięli członkowie grup wolontariatu z: Miejskiego Ośrodka Kultury, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej nr 11 oraz „Skuteczni Wolontariusze”. Olimpiada miała charakter zabawy integracyjnej w formie konkursu, a jej zwycięzcą w tym roku zostali uczniowie – wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 9, w związku z czym otrzymali Przechodni Puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Głogowa oraz stali się w nagrodę automatycznie gospodarzem kolejnej imprezy w przyszłym roku.

Impreza została uroczyście rozpoczęta przez Prezydenta Miasta Głogowa – pana Rafaela Rokaszewicza, który na jej końcu wręczył zwycięzcom puchar. Zabawa była wspaniała, a wszyscy uczestnicy tegorocznej Olimpiady wolontariatu swoim zaangażowaniem potwierdzili, że Głogów ma wielu wrażliwych i pełnych empatii młodych obywateli. Nie udałoby się sprawnie przeprowadzić tego przedsięwzięcia bez finansowego i materialnego wsparcia władz Głogowa, spółki GPK-SITA Głogów,  Rodzinnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego O.K. PARK, Biura Usług Turystycznych Sportur, spółki Chrobry Głogów oraz Rady Rodziców i właściciela sklepiku szkolnego w SP3.

 

Aneta Lenort

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11