Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

XI Głogowska Olimpiada Wolontariatu

XI Głogowska Olimpiada Wolontariatu odbyła się 5 grudnia – w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, w Szkole Podstawowej nr 9 w Głogowie. Podczas tej imprezy bawiło się 7 drużyn, które walczyły o Przechodni Puchar Prezydenta Miasta. Na dzień przed Mikołajkami organizatorzy postanowili przygotować konkurencje również w świątecznym nastroju. Na uczestników czekały m.in.: cerowanie skarpety św. Mikołaja, wyścig rydwanów i krzyżówka. Zadaniem wolontariuszy było również zapakowanie świątecznego prezentu i wykonanie oryginalnej ozdoby. W tym roku wygrała drużyna wolontariuszy z I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. Gratulujemy i do zobaczenia za rok.

                                     Aneta Lenort

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11