Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Dnia 29 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział 27 uczniów  z klas IV-VI szkół podstawowych.Uczestnicy napisali trudne dyktando oraz rozwiązali niełatwy  test ortograficzny. Laureatami konkursu zostali:

I m-ce Adrian Pacuszka                         SP- 2 Głogów

II m-ce Jagoda Chodor                          SP-6 Głogów

III m-ce Aleksandra Sołtys                    SP-3 Głogów

wyróżnienie Natalia Dutkiewicz             SP-3 Głogów

wyróżnienie Justyna Budzyńska            SP-6 Głogów.

Zwycięzcom – gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w zmaganiach z ortografią w przyszłości. Kolejny konkurs ortograficzny- już za rok! Serdecznie zapraszamy.

Strona 1 z 11