Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

XX Głogowski Festiwal Szopek Bożonarodzeniowych

Zakończył się XX Głogowski Festiwal Szopek Bożonarodzeniowych. Jury Festiwalu oceniło i nagrodziło w sumie około 130 prac, które zgłoszono do konkursu.  18 grudnia 2019 r. odbyła się uroczystość, na której wręczono nagrody.  Nagrodę główną, za szopkę,  w kategorii: Szkoły Podstawowe,
klasy 1 – 4, zdobyła Maja Biedal, uczennica klasy 2 A z naszej szkoły.
Bardzo się cieszymy, że nasza uczennica godnie reprezentuje imię naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy Ci Maju!

                              Wychowawca klasy- Ludmiła Bukowska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11