Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

XXI Dolnośląski Festiwal Nauki

Nasza szkoła była współorganizatorem XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Hasło tegorocznej edycji nawiązywało do stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i brzmiało „1918-2018”.

10 – 11 października 2018 r. odbyło się wiele imprez festiwalowych:

- Rajd Edukacyjny Nordic Walking, który poprowadziły Pani Beata Bielska i Pani Grażyna Dziadkowiec-Kublik – nauczycielki wychowania fizycznego i instruktorkiNordicWalkingu,

- Nauka wybranych elementów tańców narodowych. Warsztaty poprowadziły Pani Iwona Ptaszyńska i Pani Barbara Mastej-Zaorska – nauczycielki wychowania fizycznego i instruktorki tańca,

- Programowanie z robotem Photon. Zajęcia poprowadziły Pani Julita Wójcik i Pani Karolina Marciniak – nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej

- Warsztaty plastyczne upamiętniające Narodowe Święto Niepodległości, które poprowadziły Pani Małgorzata Uliczka i Pani Irena Herba – nauczycielki plastyki.

-Zajęcia z robotyki „Wyścig żółwi”, które poprowadzili Pani Aneta Lenort i Pan Andrzej Stempel – nauczyciele informatyki.

- „Pierwiastkowy zawrót głowy”– ucieczka z pokoju zagadek. Zajęcia poprowadziły Pani Wicedyrektor Aleksandra Kozioł i Pani Teresa Walczak – nauczycielki matematyki.

W zajęciach przygotowanych i poprowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły uczestniczyli goście z innych szkół i przedszkoli, jak również nasi uczniowie – zarówno młodsi, jak i gimnazjaliści.

11.10.2018 r. gościliśmy dr Krzysztofa Radziszewskiego – astronoma z Uniwersytetu Wrocławskiego, który poprowadził wykład „Komety – kosmiczne piękności z warkoczami”. Tego samego dnia swoją obecnością zaszczyciła nas dr inż. Dorota Zając z Politechniki Wrocławskiej, która przygotowała wykład „Przyroda – najlepszy chemik świata”. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali, oglądali, zadawali pytania, na które goście chętnie i wyczerpująco odpowiadali.

 

Koordynator DFN

Anna Michałowska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11