Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

XXII KONKURS EKOLOGICZNY

Sukces Szkoły w XXII Głogowskim Konkursie Ekologicznym. Całoroczny wysiłek wszystkich uczniów i nauczycieli oraz reprezentantów w poszczególnych konkurencjach został uwieńczony zdobyciem I miejsca. Szkoła we wszystkich konkurencjach uzyskała piękne 100 punktów. Głównym koordynatorem konkursu w szkole jest Pani Bogumiła Bączewska. Wysoki poziom umiejętności naszych uczniów oraz wyniki w zbiórce surowców wtórnych plasuje naszą placówkę od wielu lat w czołówce. Gratulujemy!

Strona 1 z 11