Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

YOUNG AMERICANS WARSZTATY MUZYCZNE W 1 LO W GŁOGOWIE

 

Projekt – MUSIC OUTREACH TOURS działa od 1992 roku. Jest to program obejmujący serie trzydniowych warsztatów ogólnokształcących.   Celem warsztatów jest pobudzenie wiary we własną kreatywność oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole. Muzyczno-taneczne warsztaty świetnie motywują do nauki angielskiego!

http://www.lo1glogow.pl/young-americans/

Zaproszenie do udziału w warsztatach językowo – muzycznych skierowane jest również do uczniów szkół podstawowych. Opłaty i szczegóły w sekretariacie 1LO w Głogowie.

 

Strona 1 z 11