Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Z kamerą za Babą Jagą

Kolejna filmowo-biegowa przygoda już za nami. Tym razem można by rzec – biegaliśmy z kamerami za …. Babą Jagą! Kolejny wrześniowy weekend nasza ekipa GIM TV spędziła na  ćwiczeniach reporterskich w Obiszowie.

„Bieg Baby Jagi to jeden z najbardziej zakręconych biegów, gdzie frajda i radocha liczą się bardziej niż wynik i gdziekolwiek się obrócisz, wszędzie widzisz radosne czarownice – Cross Baby Jagi w Obiszowie – tak tego przegapić nie mogliśmy!” – powiedziała jedna z uczestniczek filmowych działań.

Nadążyć z kamerami za biegaczami to olbrzymie wyzwanie. Tym razem trasa biegu była dość zróżnicowana, bowiem „Cross  Baby Jagi”   to bieg , który odbywał się na części trasy  Bike Parku w Obiszowie.  Uczestnicy mieli do wyboru różne dystanse. Charakterem i trudnościami w pewnych częściach  tego  biegu trasa  przypominała  Cross Straceńców. Spotkanie  biegowe i jego rywalizacja przebiegała malowniczymi zakątkami Wzgórz Dalkowskich  i Pradoliny Głogowskiej. Ten przepiękny  teren należy do Gminy Grębocice i Nadleśnictwa Głogów.

A my, w tych pięknych okolicznościach natury i wspaniałej pogodzie, przez kilka godzin kręciliśmy reportaże i wywiady, a także poznawaliśmy nowych ciekawych ludzi. Serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Górskiemu za zaproszenie oraz wszystkim organizatorom Crossu Baby Jagi, którzy nas tak miło przyjęli na biegowej trasie.

Filmowe relacje obejrzeć będzie można już wkrótce w zakładce GIM TV oraz na stronie www.crossbabyjagi.pl

 

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11