Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT! KONKURS POWIATOWY

Dnia 21 kwietnia 2016 r., w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Wzięło w nim udział dwadzieścioro czworo uczestników. Dzieci miały za zadanie napisać dyktando, a następnie wypełnić test ortograficzny. O przyznanym miejscu decydowały ułamki punktów, co świadczy o tym, że poziom przygotowania uczniów był bardzo wysoki i wyrównany. Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy 5c, Aleksandra Sołtys zajęła I miejsce. II miejsce na podium przypadło Lenie Hejmej ze Szkoły Podstawowy nr 14, zaś III miejsce zajął Filip Fijałkowski ze Szkoły Podstawowy nr 7. Oli oraz wszystkim uczestnikom powiatowych eliminacji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce ortografii oraz konkursach.

Strona 1 z 11