Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT! KONKURS POWIATOWY

Dnia 21 kwietnia 2016 r., w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Wzięło w nim udział dwadzieścioro czworo uczestników. Dzieci miały za zadanie napisać dyktando, a następnie wypełnić test ortograficzny. O przyznanym miejscu decydowały ułamki punktów, co świadczy o tym, że poziom przygotowania uczniów był bardzo wysoki i wyrównany. Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy 5c, Aleksandra Sołtys zajęła I miejsce. II miejsce na podium przypadło Lenie Hejmej ze Szkoły Podstawowy nr 14, zaś III miejsce zajął Filip Fijałkowski ze Szkoły Podstawowy nr 7. Oli oraz wszystkim uczestnikom powiatowych eliminacji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce ortografii oraz konkursach.