Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie.

5 czerwca 2019 r. grupa drugoklasistów, z naszej szkolnej świetlicy, została zaproszona do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie na zajęcia edukacyjne, poprowadzone przez sierżanta sztabowego Monikę Ancygier – Szczepańską i p. Emilię Molisak. Pani Monika Ancygier –Szczepańska oprowadziła nas po komendzie, a następnie udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie odbyły się zajęcia. Na początek dowiedzieliśmy się, że od stycznia tego roku, nie jest już ważny alarmowy numer telefonu 997. Teraz, kiedy chcemy dodzwonić się na policję, wybieramy numer 112. Następnie, prowadzące zajęcia panie, przy wykorzystaniu opracowanych dla tego programu materiałów dydaktycznych, poruszały zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w czasie wakacji. Słuchaliśmy o tym jak bezpiecznie przebywać na plaży, na ulicach, a także podczas nieobecności kogoś dorosłego w naszych mieszkaniach. Przed nami czas wakacji. Wykorzystamy zdobytą wiedzę w praktyce.

Na koniec mieliśmy okazję odbić linie papilarne swoich palców, które zabraliśmy na pamiątkę do domu, a także przymierzyć prawdziwą policyjną czapkę. Ciekawe, czy ktoś z nas za kilka lat będzie policjantem i będzie dbał o bezpieczeństwo innych ludzi?

                                                                                                                                       Małgorzata Kazimierczak,

                                                                                                                                         Ludmiła Bukowska,

                                                                                                                                        Elżbieta Lewandowska

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11