Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI

W dniach 10-11 marca 2017r. reprezentacja klas piątych naszej szkoły wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Wielkiej Minisiatówki Virtus Volley Cup 13 w Szlichtyngowej. Po pierwszym dniu dziewczęta wywalczyły 3 miejsce w grupie. Rozegrały 5 meczy z czego trzy wygrały, przegrały spotkania z zespołami, które w klasyfikacji końcowej zajęły 2 i 3 miejsce w turnieju, więc wniosek się nasuwa prosty, że grupa była bardzo mocno obstawiona. W drugim dniu zmagań poszło troszkę gorzej, drużyna walczyła o miejsca 7-12, w efekcie zespół zajął XI miejsce w klasyfikacji końcowej na 24 drużyny z całej Polski.

W skład reprezentacji wchodziły: Adrianna Kluska – kapitan zespołu, Nadia Bączkowska, Marcelina Łydka (uczennice klasy V d) oraz Małgorzata Kościucha (klasa V b), opiekunem drużyny jest Beata Bielska.

W trakcie zawodów dziewczęta wiele się nauczyły i podniosły swoje umiejętności techniczne i taktyczne gry. Poznały sławnych siatkarzy : Pawła Maciejewicza, Tomasza Palucha i Marcina Prusa, maja również pamiątkowe zdjęcie z tymi sportowcami. Otrzymały pamiątkowe kubki z turnieju.

Strona 1 z 11