Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZABYTKI ZIEMI GŁOGOWSKIEJ

W dniu 28.04.2016r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Powiatowym Konkursie Historycznym dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych Zabytki Ziemi Głogowskiej.

Szkołę reprezentowali Wiktor Olejniczak (klasa 4a), Damian Olejnik (klasa 6a), Patryk Sznajder (klasa 6c). 
Pierwsze miejsce zajął Damian Olejnik, trzecie Wiktor Olejniczak.

Zwycięzcom gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowała Elżbieta Petecka.

Strona 1 z 11