Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zajęcia integracyjne z osobami niepełnosprawnymi

27 listopada w ramach X Tygodnia Tolerancji odwiedzili nas podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. Podczas zajęć integracyjnych uczniowie wykonywali kartki dla dzieci  z oddziałów onkologicznych, które zostaną przekazane wraz z darami przed świętami. Zrobiono choinkę, która oprócz tego, że udekorowała tablicę z pocztą św. Mikołaja, świetnie obrazuje, że każdy jest inny, a jednak tworzymy tak wspaniałą jedność. Ponadczasowe jest hasło, że „Inny nie znaczy gorszy”. Praca z osobami niepełnosprawnymi jest najlepszą lekcją tolerancji, akceptacji i wzajemnego szacunku i życzliwości.

                               Aneta Lenort

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11