Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zajęcia integracyjne z osobami niepełnosprawnymi.

       Dnia 13 grudnia odbyły się  zajęcia integracyjne z osobami niepełnosprawnymi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Głogowie.  Nasi wolontariusze odwiedzili swoich kolegów ze Specjalnego Ośrodka  Szkolno – Wychowawczego na corocznych świątecznych zajęciach integracyjnych, na których wykonywali ozdoby na klasową choinkę. Powstała dzięki temu niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju choinka.  Oprócz wyrobu pięknych ozdób nasi uczniowie mogli poznać także placówkę, która nas gościła. Najbardziej urzekła ich „Biała Sala”, w której mogli się zrelaksować i odpocząć. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej i pełnej zadumy atmosferze.

                                      Aneta Lenort

Galeria zdjęć:[nggallery id=868

Strona 1 z 11