Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zajęcia integracyjne z osobami niepełnosprawnymi

 W czwartek, 23 listopada tradycyjnie w naszej szkole zorganizowano w ramach IX Tygodnia Tolerancji zajęcia integracyjne z osobami niepełnosprawnymi z zaprzyjaźnionej placówki. Przybyli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Jest to impreza, która odbywa się co roku i zawsze jej celem jest wspólna praca plastyczna, której efekty przypominają wszystkim o potrzebie bycia tolerancyjnym wobec każdego człowieka. W tym roku nasi goście i gimnazjaliści wykonali prace, które będą stanowić dekorację na zbliżające się Mikołajki . Na uwagę zasługuje fakt otwartego charakteru zajęć, które odbyły się na szkolnym korytarzu, dzięki czemu każdy nauczyciel i uczeń mógł z bliska obserwować etapy powstawania „tolerancyjnego dzieła”.

 Aneta Lenort, Piotr Lenort

fot. Aleksandra Szymankiewicz kl. 3GB

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11