Zajęcia integracyjne z osobami niepełnosprawnymi

W czwartek, 23 listopada tradycyjnie w naszej szkole zorganizowano w ramach IX Tygodnia Tolerancji zajęcia integracyjne z osobami niepełnosprawnymi z zaprzyjaźnionej placówki. Przybyli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Jest to impreza, która odbywa się co roku i zawsze jej celem jest wspólna praca plastyczna, której efekty przypominają wszystkim o potrzebie bycia tolerancyjnym wobec każdego człowieka. W tym roku nasi goście i gimnazjaliści wykonali prace, które będą stanowić dekorację na zbliżające się Mikołajki . Na uwagę zasługuje fakt otwartego charakteru zajęć, które odbyły się na szkolnym korytarzu, dzięki czemu każdy nauczyciel i uczeń mógł z bliska obserwować etapy powstawania „tolerancyjnego dzieła”.

Aneta Lenort, Piotr Lenort

fot. Aleksandra Szymankiewicz kl. 3GB