Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Zakręcona wycieczka do Majalandu

Dnia 29 kwietnia 62 uczniów naszej szkoły (dzieci z klas 1a, 1c, 2a i 3a) pojechali na zwariowaną wycieczkę do parku rozrywki Majaland w Kownatach. Pod czujnym okiem opiekunów bawili się do woli w bajkowej scenerii, na zwariowanych atrakcjach i w doborowym towarzystwie Pszczółki Mai i Gucia. Po kilku godzinach zabawy, mimo zmęczenia powrócili do swych domów, ale w bardzo dobrym nastroju i z nadzieją na powrót do tego miejsca…. 
                                                                                                                                                                                     Barbara  Młodzińska

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11