Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZAKUP KAMIZELEK

Uprzejmie informujemy, że od dnia 15 marca 2016 r. można będzie zakupić kamizelki z logo szkoły. Firma Auctus ul. Lompy 11 (obok biura turystycznego Grandtour) Dotyczy wszystkich uczniów klas IV-V .

Koszulki z logo obowiązują w klasach I-III. Do końca roku szkolnego 2015/2016 również w klasach szóstych  (miejsce zakupu ul. Grodzka).

Rodzice dzieci z klas trzecich zaopatrują uczniów w kamizelki do 1 września 2016 r. (na nowy rok szkolny)

Strona 1 z 11